Početna / Vesti master studije / Počelo prijavljivanje za studentsko takmičenje PRilika 2014

Počelo prijavljivanje za studentsko takmičenje PRilika 2014

Društvo Srbije za odnose s javnošću, treći put za redom, u okviru godišnje konferencije PRilika 2014, organizuje i nacionalno studentsko takmičenje iz oblasti odnosa s javnošću. Konkurs je otvoren za studente upisane na bilo koji studijski program osnovnih akademskih, strukovnih ili master studija na državnim i privatnim visokoškolskim institucijama u Republici Srbiji. Svi zainteresovani studenti mogu da prijave svoje timove najkasnije do nedelje, 5. oktobra 2014. godine, slanjem popunjenog prijavni formular na mejl Društva drustvo@pr.org.rs. Timovi će ove godine rešavati studiju slučaja kompanije Vip Mobile, koja će uskoro biti objavljena.