Početna / Vesti naslovna strana / Konkurs za upis studenata na master program Menadžment u upravi u školskoj 2014/15.

Univerzitet u Beogradu – Fakultet organizacionih nauka i Univerzitet u Ljubljani – Fakultet za upravu raspisuju konkurs za upis šeste generacije studenata na akreditovane studijske programe zajedničkih master akademskih studija Menadžment u upravi (60 ESPB) i Menadžment u upravi (120 ESPB) za školsku 2014/15. godinu.  Tekst konkursa možete videti ovde, a više o programu na stranici http://www.menadzmentuupravi.fon.bg.ac.rs/.

coverFON-FU-EAPAA

Tim Fakulteta organizacionih nauka zadužen za koordinaciju i realizaciju zajedničkog master programa Menadžment u upravi, prisustvovao je konferenciji Dani slovenske uprave, koja je održana 25. i 26. septembra 2014. godine na Fakultetu za upravu u Ljubljani. Konferenciju je otvorila prof. dr Stanka Setnikar Cankar, ministarka za prosvetu, nauku i sport Republike Slovenije, do nedavno koordinatorka partnerske institucije za realizaciju zajedničkog studijskog programa.