Početna / Vesti naslovna strana / Održana promocija Monografije „Innovative Management and Firm Performance – An Interdisciplinary Approach „

Danas je u svečanoj sali Rektorata održana promocija monografije „Innovative Management and Firm Performance – An Interdisciplinary Approach„. Monografiju je objavila čuvena izdavačka kuća Palgrave Macmillan iz Londona, a urednici su prof. dr Maja Levi Jakšić, prof. dr Slađana Barjaktarović Rakočević i prof. dr Milan Martić sa Fakulteta organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu.

Prisutne je pozdravila prof. dr Nada Kovačević, prorektor za nastavu Univerziteta u Beogradu. Na samom početku obratio se Ser Pol Džadž, predsednik Britansko – srpske privredne komore i predsednik Saveta Poslovne škole Džadž Kembridž univerziteta. O Monografiji su govorili i prof. dr Dejan Šoškić, redovni profesor na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Beogradu i bivši guverner Narodne banke Srbije i gđa Mila Korugić iz britanske kompanije Wyn River Ltd. Završnu reč imali su urednici prof. dr Maja Levi Jakšić i prof. dr Slađana Barjaktarović Rakočević.

DSC_0071 DSC_0089