Početna / Vesti naslovna strana / Studenti FON-a treći na takmičenju iz odnosa s javnošću

Studenti FON-a treći na takmičenju iz odnosa s javnošću

Na trećem nacionalnom studentskom takmičenju u oblasti odnosa s javnošću „PRilika 2014″ treće mesto osvojila je ekipa „PRofesionalci“ sa Fakulteta organizacionih nauka. Prvo mesto osvojila je ekipa „51“, koju su činili studenti sa Fakulteta političkih nauka u Beogradu, dok je druga bila ekipa „PaRadigma“ sa Ekonomskog fakulteta iz Beograda. Četvrto mesto pripalo je ekipi „PRimer“ u kojoj su nastupili studenti sa Fakulteta za kulturu i medije i Fakulteta za poslovne studije iz Beograda, dok je peto mesto u finalu osvojila ekipa „PRavi“ tim sastavljena od studenata sa Fakulteta kulturu i medije. Čestitamo studentima!