Početna / Vesti naslovna strana / Studenti FON-a pobednici „Creative Shock“ takmičenja u rešavanju studije slučaja

Studenti Case Study Club-a FON-a: Iva Mišović, Đorđe Petrović, Nikola Šurlan i Stefan Milić pod mentorstvom prof. dr Vesne Damnjanović osvojili su prvo mesto na svetskom takmičenju u rešavanju studije slučaja „Creative Shock“ u Litvaniji. Takmičenje je trajalo od 01. oktobra do 07. decembra 2014. godine, a organizovala ga je ISM Studentska Asocijacija i ISM Univerzitet menadžmenta i ekonomije.

Na takmičenju je učestvovalo 175 timova sa 125 univerziteta. U preliminarnoj rundi timovi su imali zadatak da reše studiju slučaja na temu socijalnog preduzetništva. U drugoj rundi, pred timovima je bio zadatak da kreiraju marketing strategiju u formi video snimka za društveno organizaciju. U finalnom delu takmičenja, koje je održano od 05. do 07. decembra 2014. godine, najboljih 5 timova su imali zadatak da reše studiju slučaja za 12 sati i prezentuju svoje rešenje članovima žirija. Tim Fakulteta organizacionih nauka imao je najbolje rešenje, nakon čega je i nagrađen prvim mestom.

Dodatne informacije možete videti na: http://creativeshock.lt/