Početna / Vesti naslovna strana / Studenti FON-a u finalu svetskog takmičenja u rešavanju studije slučaja Ace the Case 2015

Studenti Case Study Club-a FON-a: Iva Mišović, Đorđe Petrović i Ivan Devedžić zajedno sa Marijom Bakić sa Ekonomskog fakulteta u Beogradu pobednici su nacionalnog takmičenja u rešavanju studije slučaja Ace the Case koje je organizovala revizorska kuća KMPG. Studenti su rešavali studiju slučaja tri sata na temu definisanja poslovne strategije – organizacije svetskog fudbalskog prvenstva u Kataru 2022. godine i branili svoje rešenje pred stručnim žirijem. Ovim rezultatom obezbedili su učešće na svetskom finalu koje će se održati u Dubajiu u aprilu 2015. godine. Čestitamo studentima i timu mentora FON-a: Vesni Damnjanović, Milošu Milosavljeviću, Emi Nešković, Ani Ivanović, Ani Čejović I Kristini Petrić na sjajnim rezultatima!!!