Početna / Vesti naslovna strana / Otvorena međunarodna konferencija ICDSST 2015

Otvorena međunarodna konferencija ICDSST 2015

Ha Fakultetu organizacionih nauka svečano je otvorena međunarodna konferencija pod nazivom International Conference on Decision Support Systems Technology. Prisutne je pozdravio prof. dr Aleksandar Marković, predsednik Saveta Fakulteta, Pascale Zaraté, Fatima Dargam i Rita Ribeiro, predsednici Programskog odbora i prof. dr Boris Delibašić, predsednik Organizacionog odbora konferencije ICDSST-2015. Svečano otvaranje uveličao je hor Fakulteta.

DSC_0385

Radna grupa za sisteme za podršku odlučivanju evropske asocijacije radnih grupa operacionih istraživača (EWG-DSS) je ove godine po prvi put organizovala konferenciju ICDSST (International Conference on Decision Support Systems Technology) u Beogradu, na temu „Big Data Analytics for Decision Making„, koja će trajati do petka, 29. maja na Fakultetu organizacionih nauka. Glavni cilj ICDSST-2015 konferencije je da privuče istraživače i privrednike sličnih interesa, sa željom da prikažu svoje tehnologije i metodologije i razmene iskustva i identifikuju ključne probleme koje treba savladati u vremenu koje dolazi.

DSC_0415