Početna / Vesti naslovna strana / Međunarodni info dan 2016

Međunarodni info dan 2016

Usled velikog interesovanja studenata i porasta mogućnosti za studiranje i usavršavanje u inostranstvu, a na inicijativu Studentskog parlamenta, Fakultet organizacionih nauka organizuje peti po redu Međunarodni info dan u sredu, 09. marta 2016. godine.

Cilj događaja je informisanje studenata osnovnih, master i doktorskih studija, nastavnika, saradnika i nenastavnog osoblja o postojećim programima razmene, mogućnostima finsniranja mobilnosti, nastavka studija, obavljanja prakse, usavršavanja i sprovođenja istraživanja u inostranstvu. Učesnici programa su predstavnici relevantnih institucija, međunarodnih i domaćih organizacija, kulturnih centara, fondacija, studentskih organizacija i drugi.

Koncept događaja:

• 11:00 – 15:00 prezentacija učesnika na info štandovima u holu Fakulteta
  • 12:00 – 14:00 prezentacije aktuelnih programa u amfiteatru B103

Učesnici:

• Univerzitet u Beogradu, Odeljenje za međunarodnu saradnju (http://mobion.bg.ac.rs/)
  • Fondacija Tempus, Erazmus+ kancelarija u Srbiji (programi Erazmus+ i Ceepus)
  • Francuski institut u Srbiji
  • DAAD – Nemačka služba za akademsku razmenu