Početna / Vesti naslovna strana / SportFON najbolji na turniru u Valensiji

SportFON najbolji na turniru u Valensiji

Studenti Fakulteta organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu su generalni pobednici međunarodnog turnira EuroValencia 2016, koji je održan od 21. do 24. aprila u Španiji. Turnir je okupio oko 1000 učesnika sa 35 različitih univerziteta i biznis škola iz Evrope, Azije i Severne Amerike.

Nakon neizvesnih borbi tokom mečeva, ekipe FON-a uspele su i ove godine da osvoje najveći broj medalja što ih je proglasilo generalnim pobednikom turnira. Ove godine put Španije krenulo je ukupno sedam ekipa i od toga osvojili 6 medalja. Najbolja je bila čirliding ekipa koja je osvojila zlatnu medalju, srebrne medalje osvojile su fudbalska ekipa, ženska odbojkaška ekipa, teniserka plivač. Treće mesto pripalo je odbojkašima.

Valensija FON1

Veliku podršku studentskim ekipama pružila je kompanija Sport Vision u čijoj opremi su nastupili ovi sjajni momci i devojke.

Pored takmičarskog dela, studenti su imali slobodnog vremena da obiđu mnoge znamenitosti u Valensiji i da uživaju u prelepom gradu na obali Španije.