Početna / Studenti / Aktuelnosti / Praksom do posla u domaćoj kompaniji Propulzija

Praksom do posla u domaćoj kompaniji Propulzija

Propulzija je domaća kompanija sa više od 22 godine uspešne poslovne tradicije. Jedna je od vodećih firmi u proizvodnji POS displeja i uređenju enterijera i eksterijera, prema svetskim standardima.

U moderno opremljenom proizvodnom i poslovnom prostoru u Rušnju smeštena je proizvodnja, dizajn, tehnika, prodaja i marketig, finansije i prateća administracija.

Ako nemate radnog iskustva, a želite da ga steknete, ukoliko ste vredni i spremni na veliko angažovanje i učenje, ukoliko svakom zadatku prilazite kao izazovu, prijavite se na naš program:

Tražimo osobe koje su:

• tek završile fakultet, apsolventi ili studenti na završnoj godini
  • strastvene u svojoj želji da rade u proizvodnoj kompaniji
  • posvećene zadacima
  • energične, odgovorne, organizovane
  • vedrog duha, sa željom za stalnim učenjem i usavršavanjem

Trajanje i uslovi prakse:

• Praksa  traje mesec dana na bazi punog radnog vremena
  • Mesečna novčana nadoknada u toku prakse

Kompanija nudi:

• priliku za usavršavanje i sticanje radnog iskustva kroz rad sa stručnim članovima kolektiva
  • priliku da budete deo dinamičnog, mladog i kreativnog okruženja
  • potvrdu o obavljenoj radnoj praksi po završetku prakse
  • velike mogućnosti za kvalitetan razvoj karijere
  • ponudu za posao nakon završetka prakse

Ako ste zainteresovani da naučite kako teorija izgleda u praksi, da usavršavate svoja znanja i stičete nova iskustva u našem uspešnom timu, molimo Vas pošaljete Vašu biografiju sa fotografijom na konkurs.bch@gmail.com, a rok prijave je do 05. septembra 2016. godine.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.