Početna / Vesti naslovna strana / Studenti FON-a pobednici u rešavanju studije slučaja iz odnosa s javnošću

Studenti FON-a pobednici u rešavanju studije slučaja iz odnosa s javnošću

Studenti Case Study Club-a FON-a: Nataša Vladisavljević, Tijana Stamenković, Jovana Malešević i Moma Kovačević pod mentorstvom prof. dr Vesne Damnjanović osvojili su prvo mesto na nacionalnom takmičenju u rešavanju studije slučaja iz odnosa s javnošću na konferenciji PRilika 2016 u petak 2. decembra 2016. godine.

Rešavali su studiju slučaja na koji način definisati internu strategiju komunikacije ka zaposlenima koja obuhvata prenošenje novih vrednosti kompanije Ahold Delhaize u Delhaize Srbija.

Organizator takmičenja bilo je Društvo Srbije za odnose s javnošću (DSOJ). U finalu je učestvovalo ukupno deset timova iz cele Srbije. Studenti su pohvaljeni za predloge koji su predloženi na strateškom nivou, prezentaciju kao i timski rad.

Čestitamo im na sjajnom rezultatu!