Početna / Vesti naslovna strana / Gostujuća predavanja prof. dr Borisa Najmana sa Univerziteta u Istočnom Parizu

Gostujuća predavanja prof. dr Borisa Najmana sa Univerziteta u Istočnom Parizu

U okviru saradnje koju Fakultet organizacinih nauka ostvaruje sa Univerzitetom u Istočnom Parizu – Fakultetom za ekonomiju i menadžment (University of East ParisFaculty of Economics and Management) kroz program Erazmus +, u poseti Fakultetu, boraviće nastavnici i saradnici partnerskog fakulteta professor Boris Najman, Wassila Benghouba i Lisa Couvelier.

Tom prilikim, profesor Najman će održati sledeća predavanja:

•     utorak, 7. mart od 18:00 do 20:00 časova u sali B009 „Informal economy in Serbia, what can we learn from it?
  •    sreda, 8. mart u okviru Međunarodnog info dana od 12:00 do 14:00 časova u amfiteatru B103 „Presentation of the University of East Paris – mobility opportunities
  •   četvrtak, 9. mart od 10:00 do 12:00 časova u sali 105 „Serbia in the process of European Integration“
  •   petak, 10. mart od 10:00 do 12:00 časova u sali B002 predavanje na francuskom jeziku za studente na predmetu Francuski jezik struke

Pozivaju se studenti, nastavnici i saradnici da prisustvuju najavljenim predavanjima, a posebno prezentaciji Univerziteta u Istočnom Parizu – Fakulteta za ekonomiju i menadžment, koja će se održati u sredu, 08. marta 2017. od 12:00 do 14:00 časova u okviru Međunarodnog info dana. Tokom školske 2016/17. godine po 5 studenata oba fakulteta boravi na razmeni na partnerskom fakultetu.

Biografiju profesora Najmana možete pogledati ovde.

poster-fon-boris-najman