Početna / Vesti naslovna strana / Međunarodni info dan 2017

Međunarodni info dan 2017

U sredu, 08. marta 2017. godine Fakultet organizacionih nauka organizuje šesti po redu Međunarodni info dan. Cilj događaja je informisanje studenata osnovnih, master i doktorskih studija, nastavnika, saradnika i nenastavnog osoblja o postojećim programima razmene, mogućnostima finsniranja mobilnosti, nastavka studija, obavljanja prakse, usavršavanje i sprovođenje istraživanja u inostranstvu. Učesnici programa su predstavnici relevantnih institucija, međunarodnih i domaćih organizacija, kulturnih centara, fondacija, studentskih organizacija i drugi.

Koncept događaja:

11:00 – 15:00 prezentacija učesnika na info štandovima u holu Fakulteta
12:00 – 14:00 prezentacije aktuelnih programa i otvorenih konkursa u amfiteatru B103

Učesnici:

• Univerzitet u Beogradu, Odeljenje za međunarodnu saradnju (http://mobion.bg.ac.rs/)
• Fondacija Tempus, Erazmus+ kancelarija u Srbiji (programi Erasmus+ i Ceepus)
• Université Paris-Est Créteil Val de Marne
• Francuski institut u Srbiji