Početna / Vesti naslovna strana / Studenti FON-a prvi u rešavanju studije slučaja na Sajmu za omladinsko preduzetništvo

Studenti Case Study Club-a FON-a osvojili su dva prva mesta na nacionalnom takmičenju u rešavanju studije slučaja u okviru „Sajma za omladinsko preduzetništvo“ koji je trajao od 13. do 15. decembra 2017. godine, pod organizacijom Privredne komore Srbije, koja je podržala inicijativu Privrednog foruma mladih.Studije slučaja su zadale kompanije Asseco na temu E-trgovina u svojstvu unapređenja poslovanja konvencionalnih malih biznisa, i USAID Program za konkurentnu privredu, na temu „Kako predstaviti srpsku hranu na stranim tržištima?“

Tim koji je pobedio u rešavanju studije slučaja za kompaniju Asseco činili su: Milja Radosavljević, Miloš Blagojević, Ljubica Stojanović i Srećko Gutić. Drugo mesto osvojio je tim FONa u sastavu: Ana Jaćimović, Miloš Gerun, Jelena Popović i Marina Krak. Timstudenata FON-a: Nina Đelić, Uroš Travica, Sonja Subošić i Filip Dreševićpodelio je prvo mesto sa Fakultetom tehničkih nauka u rešavanju studije slučaja za USAID Program za konkurentnu privredu. Čestitamo im na sjajnom rezultatu!