Početna / Vesti naslovna strana / Studentkinje FON-a pobedom na regionalnom marketing takmičenju u rešavanju studije slučaja obezbedile plasman se na svetsko takmičenje u Londonu

Studentkinje Case Study Club-a FON-a: Kristina Rakulj, Vanja Popov i Milja Radosavljević pod mentorstvom prof. dr Vesne Damnjanović i Anje Koprivice pobedile su na regionalnom marketing takmičenju u rešavanju studije slučaja koje se održalo 16.marta 2018. godine u Pragu. Studentkinje su predstavile inovativno marketing rešenje za nove kanale prodaje i komunikaciju ka mladoj populaciji za studiju slučaja Ben & Jerry’s i pobedile timove iz Rumunije, Mađarske, Grčke i Češke. Ovom pobedom obezbedile su učešće na svetskom takmičenju u Londonu, gde će predstavljati pobednike regiona Centralne i Istočne Evrope, koje će se održati u aprilu 2018. godine. Čestitamo im na sjajnom rezultatu i želimo im puno uspeha!