Почетна / Вести насловна страна / Отворена пријава на конкурс за упис на међународне Мастер студије International Business and Management

Факултет организационих наука Универзитета у Београду у сарадњи са Мидлсекс Универзитетом из Лондона отворио је конкурс за упис студената на Мастер студије International Business and Management у школској 2018/19. години. Студије су усаглашене са европским стандардима и акредитоване у Србији и Великој Британији. По завршетку студија студенти стичу две дипломе – Универзитета у Београду и Универзитета Мидлсекс из Лондона, што омогућава наставак студија у Србији или у Великој Британији. Први уписни рок је отворен до 10. септембра 2018. године. Више информација о програму и о начину пријаве можете пронаћи на сајту http://ibm.fon.bg.ac.rs/ или можете доћи лично, четвртком од 17-19 часова, канцеларија Б008. У исто време студенти се могу информисати и путем телефона +381 11 3950 879.