Početna / Vesti naslovna strana / Proglašeni pobednici SymOrg Case Study Hackathon 2018

Proglašeni pobednici SymOrg Case Study Hackathon 2018

Studentsko takmičenje u rešavanju poslovne studije slučaja i programiranju SymOrg Case Study Hackathon 2018, u organizaciji Fakulteta organizacionih nauka, a uz podršku Vlade Republike Srbije, Švajcarske kancelarije za razvoj i saradnju, Nacionalne alijanse za lokalni ekonomski razvoj (NALED) i Poreske uprave, je zvanično završeno.

Šest interdisciplinarnih timova su 30 sati, uz podršku mentora, radili na svojim rešenjima za unapređenje sistema paušalnog oporezivanja i poboljšanja korisničkog interfejsa za povezivanje Poreske uprave i drugih obveznika, nakon čega su rešenja prezentovali pred žirijem.

Prvo mesto osvojio je tim ‘’GGWP’’ koji su činili Kristina Đurić, Tijana Smiljić, Milan Mojsilović, Aleksa Đokić, Nikola Arsić, Nikola Milovanović. Drugo mesto pripalo je timu “LightIdeas/AMT Consulting“ u čijem sastavu su bili Svetlana Tomić, Stevan Radovanović, Nemanja Rašić, Aleksandar Marković, Matija Trifunović i Bogdan Radenković, dok je Tim “Treće mesto’’ osvoji treće mesto –  Filip Markovski, Dimitrije Milenković, Marko Rušić, Milan Popović, Andrija Vulićević i Anđelija Đorđević.

drugo_mesto_symhack2018

3-mesto