Početna / Vesti naslovna strana / Otvorena prijava na konkurs za upis na međunarodne Master studije International Business and Management – Drugi poziv

Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu u saradnji sa Midlseks Univerzitetom iz Londona otvorio je konkurs za upis studenata na Master studije International Business and Management u školskoj 2018/19. godini.

Studije su usaglašene sa evropskim standardima i akreditovane u Srbiji i Velikoj Britaniji. Po završetku studija studenti stiču dve diplome – Univerziteta u Beogradu i Univerziteta Midlseks iz Londona, što omogućava nastavak studija u Srbiji ili u Velikoj Britaniji. Drugi upisni rok je otvoren do 29. septembra 2018. godine. Više informacija o programu i o načinu prijave možete pronaći na sajtu http://ibm.fon.bg.ac.rs/ ili možete doći lično, četvrtkom od 17-19 časova, kancelarija B008. U isto vreme studenti se mogu informisati i putem telefona +381 11 3950 879.