Početna / Vesti naslovna strana / Studenti FON-a pobednici marketing takmičenja Coke CHALLENGE 2018 u rešavanju studije slučaja

Studenti Case Study Cluba FON-a: Jelena Bradić, David Lazić, Kristina Bondžić, Kristina Dabić i Maja Jovanović pod mentorstvom prof. dr Vesne Damnjanović pobedili su 10. decembra 2018. godine na finalu takmičenja u rešavanju studije slučaja Coke CHALLENGE 2018. Zadatak studije slučaja odnosio se na pozicioniranje brenda i razvoj marketing i prodajnog plana u oblasti gazirane vode na tržištu Srbije.

Studenti su pohvaljeni za analizu, predložena rešenja, prezentaciju kao i odgovore na pitanja stručnog žirija. Takmičenje je organizovala Coca-Cola Hellenic Srbija u saradnji sa Istraživačko razvojnim Centrom FON-a i drugim fakultetima iz Srbije. Čestitamo!