Početna / Vesti master studije / Stipendija Vlade Republike Koreje za postdiplomske studije

Stipendija Vlade Republike Koreje za postdiplomske studije

Nacionalni institut za međunarodno obrazovanje, Ministarstva obrazovanja Vlade Republike Koreje, raspisao je konkurs za četiri državljanina Srbije i jednog državljanina Crne Gore, za državnu stipendiju korejske vlade za postdiplomske studije (master ili doktorske), pod nazivom 2019 Global Korea Scholarship: Korean Government Scholarship Program for International Students for a Graduate Degree -2019 Graduate GKS.

Pozivaju se svi zainteresovani da prisustvuju Informativnom predavanju o ovoj stipendiji, koje će biti održano u organizaciji Ambasade Republike Koreje, 18.02.2019. godine u 17:00 časova u Domu omladine-Tribinska sala.

Više informacija o ovom konkursu i prezentaciji, možete pogledati na sledećem linku.

korean-embassy