Početna / Studenti / Aktuelnosti / Konkurs za studentsku praksu u NALED-u.

Konkurs za studentsku praksu u NALED-u.

NALED, najveća privatno-javna asocijacija u Srbiji koja okuplja više od 300 članova iz redova privrede, opština i organizacija civilnog društva u cilju stvaranja boljih uslova za život i rad u našoj zemlji, raspisuje konkurs za stručnu praksu na dve pozicije.

Odlična pozicija za start karijere ambicioznih kandidata koji žele svoje prvo iskustvo graditi u oblasti marketinga i to u globalno vodećoj automobilskoj korporaciji na svetu (Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance).

Osoba na ovoj poziciji:

- Priprema informacije za mrežu – marketinške kampanje / podrška marketing koordinatoru

- Komunicira sa klijentima

- Izrađuje fakture za potvrde proizvođača

- Izdaje sertifikate za uvozna i polovna vozila

- Izdaje sertifikate za potrebe javnih nabavki

- Komunicira sa Agencijom za bezbednost saobraćaja i Auto moto savezom Srbije

- Šalje dnevnu pošte

- Štampa i razvrstava papirnu dokumentaciju

Potrebna znanja i veštine:

-4. ili 5.godina Fakulteta organizacionih nauka

-Odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu