Početna / Vesti master studije / Anketa za studente – dualno obrazovanje na FON-u

Anketa za studente – dualno obrazovanje na FON-u

U cilju ispitivanja stavova i modusa sprovođenja dualnog visokoškolskog obrazovanja na Fakultetu organizacionih nauka, ispituje se mišljenje privrede i studenata o dualnom obrazovanju.

U kontekstu obrazovnih reformi i usavršavanja nastavnog plana i programa, interesuju nas mišljenja i preporuke studenata osnovnih i master studija o sprovođenju dualnog obrazovanja na Fakultetu, kako bismo proces studiranja učinili što boljim.

U skladu sa tim, molimo vas da popunite ovu ANKETU. Za popunjavanje je potrebno 25 minuta. Rezultati ankete će biti korišćen isključivo u svrhe ispitivanja stavova studenata prema dualnom obrazovanju. Hvala na saradnji.