Početna / Vesti doktorske studije / Program stipendija Vlade Republike Turske za studente svih nivoa studija

Program stipendija Vlade Republike Turske za studente svih nivoa studija

Vlada Republike Turske i ove godine raspisuje konkurs za stipendirano studiranje na osnovnim, master i doktorskim studijama u Republici Turskoj u akademskoj 2020/2021. godini. Prijavljivanje će početi sredinom januara i trajaće do 20. februara 2020. godine.

Program stipendija nudi studentima osnovnih akademskih studija širok izbor studijskih programa, od tehničkih, medicinskih do društveno-humanističkih nauka. Za studente postdiplomskih studija takođe su na raspolaganju studijski programi iz različitih oblasti.

Dodatne informacije, najave i vesti u vezi sa programom možete pronaći na stranici, a prijavljivanje se vrši isključivo putem onlajn platforme programa.