Početna / Studenti / Aktuelnosti / Studentska međunarodna konferencija Beogradski međunarodni model Ujedinjenih nacija – BIMUN 2020

Udruženje za Ujedinjene nacije Srbije priprema 17. međunarodnu studentsku konferenciju „Beogradski međunarodni model Ujedinjenih nacija – BIMUN 2020„, koja će se održati u Beogradu od 18. do 22. marta 2020. godine. BIMUN studentima pruža mogućnost da u praksi bolje upoznaju aktuelna međunarodna pitanja i načine njihovog rešavanja u okviru UN, da primenjuju osnovna diplomatska načela, kao i da razvijaju lične veštine (javnog nastupa, pregovaranja, vođenja debate i postizanja kompromisa). Za učešće se mogu prijaviti studenti do 29 godina starosti, koji dobro znaju engleski jezik, a rok za prijavu je 31. januar 2020. godine.

Za više informacija o konferenciji BIMUN 2020 i proceduri prijave konsultujte sajt Beogradskog međunarodnog modela Ujedinjenih nacija.