Početna / Studenti / Aktuelnosti / Gostujuće predavanje internacionalne kompanije CMM Investment Consulting Group i prezentacija otvorenih radnih mesta za studente FON-a

Gostujuće predavanje predstavnika kompanije CMM Investment Consulting Group i prezentacija otvorenih radnih mesta će se održati u sredu, 19. februara 2020. godine u 18.15 sati u sali C301.

Gosti predavači: Milan Milenković, Managing Partner; Nataša Grdinić, CEO CMM Montenegro;  Snežana Vidaković – Director of Sales; Ksenija Nikolić –  Manager of CMM Global

Teme:

• Recept uspeha mlade osobe u biznisu
  • Primer razvoja sektora od nule
  • Benefiti rada u internacionalnoj kompaniji
  • Prilika prakse i zaposlenja u CMM Investment Consulting Group

Pozivamo sve zainteresovane da prisustvuju prezentaciji, možda baš ovo bude put ka početku vaše blistave karijere.

Više o kompaniji:

CMM Group je internacionalna kompanija sa dugogodišnjim iskustvom, specijalizovana za poslovanje sa nekretninama i pružanje širokog spektra usluga kroz različite razvojne projekte. Ova kompanija poseduje kancelarije i partnerstva u Rusiji, Velikoj Britaniji, Crnoj Gori, Zapadnoj Evropi, Turskoj, Španiji i u Kini. CMM Group kontinuirano širi svoj uticaj na globalnom tržištu. U cilju dostizanja još većih uspeha, CMM Group širi i svoj međunarodni tim, otvarajući pozicije za ambiciozne mlade ljude željne novog praktičnog znanja i  napretka u karijeri.

Detaljnije