Početna / Studenti / Aktuelnosti / Coca-Cola HBC te poziva na Coke Challenge business case takmičenje!

Coca-Cola HBC te poziva na Coke Challenge business case takmičenje!

Coke Challenge je prilika da svoje znanje i veštine testiraš kroz rad na realnom business case-u, kao što je ulazak naše kompanije u totalno novu kategoriju pića. Ako voliš izazove, timski rad i takmičarskog si duha, ovo je prava stvar za tebe!

Ako si završna godina osnovnih studija ili student master studija, okupi ekipu i dođite na uvodnu prezentaciju na kojoj ćete dobiti više informacija o samom business case-u, a imaćete priliku i da se prijavite.

Prezentacija će se održati 04.03.2020. u 8:15 časova, u sali 201 Fakulteta organizacionih nauka i otvorena je za sve studente završne godine osnovnih studija i master studija.

FYI – Rise Management Trainee program ove godine neće imati otvorene prijave, pa je učešće u Coke Challenge-u zabavan način da budeš uključen-a u proces selekcije.

Coke Challenge FON poziv na predavanje