Nastava

U skladu sa okolnostima izazvanim širenjem COVID-19 na teritoriji Republike Srbije, a u kontekstu dopisa Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, kao i dopisa Univerziteta u Beogradu, onlajn nastava za studente master, specijalističkih i doktorskih akademskih studija održaće se prema novom rasporedu koji će biti objavljen u ponedeljak, 30. marta 2020. godine. Nastava počinje od srede,  01. aprila 2020. godine.

Nastava će se održavati putem platforme Microsoft Teams. Upustvo za korišćenje pomenute platforme možete preuzeti ovde (ažurirano 21.03.2020).

Napominjemo da će timovi (predmeti) za slušanje nastave na Microsoft Teams platformi studentima biti vidljivi nakon aktivacije tima (predmeta) od strane predmetnih nastavnika.