Početna / Vesti osnovne studije / Berlin International Week

Berlin International Week

Iskoristi priliku da ove godine budeš deo drugog po redu Berlin International Week-a!

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da će se i ove godine pod pokroviteljstvom Instituta za razvoj, Berlinske škole za ekonomiju i pravo (Berlin School of Economics and Law – BSEL), u periodu od 30. oktobra do 11. novembra, održati seminar na temu Održivost i odgovornost u 21. veku.

Svi zainteresovani studenti Fakulteta organizacionih nauka mogu se prijaviti za besplatno učešće, a rok za prijavu je 30. septembar.

Detaljnije o uslovima učešća i samoj aplikaciji možeš pronaći ovde.

BSEL je danas jedna od vodećih obrazovnih institucija kada je u pitanju promocija održivosti, šireći ovaj trend i primere dobre prakse i van dometa nauke i obrazovanja. Insitut za održivi razvoj BSEL-a osnovan je 2012. godine sa idejom da partnerskim istraživanjima i deljenjem znanja rasprostrani ovaj trend u ekonomiju, korporativno-društvenu odgovornost i aktuelna socijal-ekološka pitanja. BSEL se danas može pohvaliti brojnim saradnjama na ovu temu, uživajući titulu jednog od najuticajnijih inicijatora održivosti u Nemačkoj.