Све је у доброј организацији!

ФОН

Факултет организационих наука је водећи факултет у Србији и региону у области информационих система и технологија, организације и менаџмента који ради у склопу Универзитета у Београду.

Studenti Icon
Studentske org Icon
Студентских организација

Најновије вести

Добродошли на факултет који спаја најбоље од информатике и менаџмента!  Посебну вредност ФОН-а представља широк спектар дешавања и активности наставника и студената

Студије на ФОН-у

ФОН представља идеално место за све оне који желе да се усавршавају у области напредних информационих технологија и савременог пословног менаџмента. Сви студијски програми који су се до сада реализовали на ФОН-у имају јаку квантитативну и информатичку подлогу, на коју се надовезују знања из организације, али и знања уско везана за дати студијски програм. При томе, стручни назив ,,дипломирани инжењер организационих наука“ припада пољу техничко-технолошких наука.

Основне академске студије

Најновија знања и вештине, упознавање и овладавање савременим методама и техникама и припрема за успешну примену у пракси.

Мастер академске студије

Стицање компетенција и академских вештина за решавање практичних и теоријских проблема из области студија.

SAS slika

Специјалистичке академске студије

Омогућавају даље академско усавршавање и специјализацију у области студирања.

DAS slika

Докторске академске студије

Усклађене са савременим правцима развоја одговарајуће научне дисциплине у свету.

Конференције и активности

Акредитације

HAT

ФОН је акредитована високошколска институција од стране Националног тела за акредитацију и обезбеђење квалитета у високом образовању (НАТ). Према одлуци НАТ-а из 2022. године, ФОН је високошколска и научна институција у области техничко-технолошких и друштвених наука.

Интернационална акредитација

ФОН је добио међународну акредитацију за основне академске студије за сва три студијска програма од стране немачке агенције за студијске програме из области техничких наука, информатике, природних наука и математике ASIIN (www.asiin.de)