Početna / Vesti doktorske studije

Ispitni rok Oktobar 2

Prijava ispita za ispitni rok Oktobar 2 počinje 17.septembra i završava se 20.septembra

Ispitni rok Oktobar 2 traje od 22.septembra do 30.septembra 2021. godine

Onlajn Seminar o recenziranju

Centar za promociju nauke i Univerzitetska biblioteka „Svetozar Marković“ u Beogradu organizuju onlajn Seminar o recenziranju, u dva termina, u utorak 18. i četvrtak 27. maja. Kroz zanimljiva izlaganja grupe istraživača sa dugogodišnjim iskustvom u uređivanju domaćih i međunarodnih časopisa, polaznici će moći da se upoznaju sa procesom, principima i praksom recenziranja, i imaće priliku da se oprobaju u ulozi recenzenta.
Detaljnije

Stipendije Univerziteta Tor Vergata

Republika Italija i Univerzitet Tor Vergata iz Rima raspisuju konkurs za stipendije na doktorskim studijama iz oblasti održivosti i nabavke u međunarodnim, evropskim i nacionalnim sistemima, u sklopu projekta SAPIENS.

Rok za prijavu je 25. april.

Više informacija o konkursu možete saznati na tekst konkursa.