Početna / Vesti doktorske studije

Konkurs za mobilnost studenata na Univerzitetu u Gisenu

Univerzitet u Beogradu je raspisao konkurs za mobilnost 7 studenta osnovnih studija u trajanju od po 6 meseci za oblasti razmene 0222 History and archaeology, 023 Languages, 0541 Mathematics, 1014 Sports i 3 studenta osnovnih, master ili doktorskih studija u trajanju od po 5 meseci za oblasti razmene 042 Law, 041 Business and administration, 0311 Economics, 0312 Political sciences and civics na Univerzitetu u Gisenu (University of Giessen), Nemačka, u okviru programa Erazmus+, KA1.
Detaljnije

Konkurs za mobilnost studenata na Malardalen Univerzitetu

Univerzitet u Beogradu je raspisao konkurs za mobilnost 6 studenta osnovnih, master ili doktorskih studija u trajanju od po 5 meseci na Malardalen Univerzitetu (Malardalen UniversityMälardalens Högskola), Švedska, u okviru programa Erazmus+, KA1. Konkurs je raspisan za mobilnost u letnjem semestru školske 2019/20. godine i dostupan je studentima Mašinskog, Ekonomskog, Elektrotehničkog, Matematičkog i Fakulteta organizacionih nauka za oblast razmene: 061 Information and Communication Technologies (ICTs).
Detaljnije