Početna / Vesti master studije

Nastava

U skladu sa okolnostima izazvanim širenjem COVID-19 na teritoriji Republike Srbije, a u kontekstu dopisa Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, kao i dopisa Univerziteta u Beogradu, onlajn nastava za studente master, specijalističkih i doktorskih akademskih studija održaće se prema novom rasporedu koji će biti objavljen u ponedeljak, 30. marta 2020. godine. Nastava počinje od srede,  01. aprila 2020. godine.

Nastava će se održavati putem platforme Microsoft Teams. Upustvo za korišćenje pomenute platforme možete preuzeti ovde (ažurirano 21.03.2020).

Napominjemo da će timovi (predmeti) za slušanje nastave na Microsoft Teams platformi studentima biti vidljivi nakon aktivacije tima (predmeta) od strane predmetnih nastavnika.

FON – Važno obaveštenje

Povodom odluke Vlade Republike Srbije o proglašenju vanrednog stanja zbog aktuelne situacije izazvane pojavom korona virusa, Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu biće zatvoren do daljnjeg.
Podsećamo Vas da je od izuzetne važnosti da poštujute zdravstvene preporuke, a sve u cilju sprečavanja daljeg širenja virusa.