Почетна / Вести насловна страна

Студенти ФОН-а победом на маркетинг такмичењу Централне и Источне Европе обезбедили пласман на светско такмичење у Лондону

Студенти Case Study Club-а ФОН-а: Наташа Владисављевић, Растко Дамњановић и Марко Трифковић под менторством проф. др Весне Дамњановић и Лазара Ђелића победили су на регионалном маркетинг такмичењу у решавању студије случаја Unilever Future Leaders’ League.

Успешно завршена LUKOWA Académie 2018

LUKOWA Académie је заједнички едукативни и тренинг програм швајцарске компаније LUKOWA и Факултета организационих наука, осмишљен са циљем да развије и унапреди знања и вештине студената у областима пословања и менаџмента, корпоративне комуникације и финансија, spreadsheet инжењеринга, међународне трговине и пољопривреде. Програм је бесплатан и изводи се на енглеском језику.

ФОНДИП 2018

У уторак, 25. децембра 2018. године, од 19 сати на Факултету организационих наука организује се традиционално ФОНДИП вече. Као и сваке године, у првом делу догађаја, биће организован културно-уметнички програм у амфитеатру 015. Након тога програм се наставља у дворишту Факултета где ће се традиционално служити кувано вино и печено кестење.

Студенти ФОН-а убедљиви победници регионалног маркетинг такмичења у решавању студије случаја за компанију Unilever

Студенти Case Study Club-a Факултета организационих наука: Наташа Владисављевић, Растко Дамњановић и Марко Трифковић, под менторством проф. др Весне Дамњановић, победили су на регионалном маркетинг такмичењу у решавању студије случаја за компанију Unilever, које се одржало у среду, 12. децембра 2018. године. Студенти су победили тимове из Србије, Румуније и Бугарске и на тај начин су се квалификовали за такмичење Централно-Источне Европе које ће се одржати у фебруару 2019. године, у Букурешту.
Детаљније

ФОН доделио годишње захвалнице и признања

На традиционалној новогодишњој прослави декан ФОН-а, проф. др Милија Сукновић доделио је захвалнице најбољим студентима и компанијама које су пружиле подршку Факултету, као и признања школама за високе резултате ученика на пријемном испиту.