Почетна / Вести насловна страна

Отворена пријава на конкурс за упис на међународне Мастер студије International Business and Management

Факултет организационих наука Универзитета у Београду у сарадњи са Мидлсекс Универзитетом из Лондона отворио је конкурс за упис студената на Мастер студије International Business and Management у школској 2018/19. години. Студије су усаглашене са европским стандардима и акредитоване у Србији и Великој Британији.

Свечано је затворен XVI Међународни симпозијум SymOrg 2018

У недељу, 10. јуна 2018. године, свечано је затворен XVI Међународни симпозијум SymOrg 2018 у „УСО Ратко Митровић“ на Златибору. Симпозијум је током четири дана окупио преко 250 учесника, а презентовано је чак 92 научна рада.

SymOrg 2018 – Трећи дан

Трећег дана Симпозијума одржана је радионица  у оквиру реализације пројектних активности Erasmus+ пројекта Financial management, Accounting and Controlling curricula development for capacity building of public administartion – FINAC. Након уводне речи координатора пројекта проф. др Слађане Бенковић, презентовани су досадашњи резултати и договорен је наставак активности у циљу преношења најбољих искустава учесника из региона. Учесници радионице били су чланови одбора и други чланови пројекта који су били учесници Симпозијума.

Проглашени победници SymOrg Case Study Hackathon 2018

Студентско такмичење у решавању пословне студије случаја и програмирању SymOrg Case Study Hackathon 2018, у организацији Факултета организационих наука, а уз подршку Владе Републике Србије, Швајцарске канцеларије за развој и сарадњу, Националне алијансе за локални економски развој (НАЛЕД) и Пореске управе, је званично завршено.