Početna / Vesti naslovna strana

ZAVRŠENO JE SVETSKO TAKMIČENJE U REŠAVANJU STUDIJE SLULČAJA BBICC 2018

U subotu, 21. aprila 2018. godine zvanično je završeno svetsko takmičenje u rešavanju poslovnih studija slučaja, Belgrade Business International Case Competition 2018.

Ukupno 100 studenata i njihovih mentora sa 20 univerziteta iz SAD, Australije, Kanade, Nemačke, Danske, Mađarske, Hrvatske, Libana, Hong Konga, Kine, Singapura i Tajlanda rešavalo je tri studije slučaja u okviru šestog internacionalog studentskog takmičenja u rešavanju poslovnih studija slučaja, Belgrade Business International Case Competition 2018. BBICC takmičenje održano je od 15. do 21. aprila u organizaciji Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu  i najveće menadžment konsalting organizacije Case Study Club.

Detaljnije

Fakultet organizacionih nauka dobio međunarodnu akreditaciju

Fakultet organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu (FON) uspešno je završio proces međunarodne akreditacije osnovnih akademskih studija za sva tri studijskih programa. Akreditaciju je izvršila nemačka agencija za studijske programe iz oblasti tehničkih nauka, informatike, prirodnih nauka i matematike –ASIIN (Akkreditierungsagentur für Studiengänge der Ingenieurwissenschaften, der Informatik, der Naturwissenschaften und der Mathematik e.V, Deutschland – Accreditation Agency for Degree Programmes in Engineering, Informatics, Natural Sciences and Mathematics e.V, Germanyhttp://www.asiin.de/).
Detaljnije

Otvoreno je svetsko takmičenje u rešavanju poslovne studije slučaja – Belgrade Business International Case Competition 2018.

U ponedeljak, 16. aprila 2018. godine na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu otvoreno je šesto po redu svetsko takmičenje u rešavanju poslovne studije slučaja, Belgrade Business International Case Competition 2018. (BBICC) , na kojem učestvuje 20 timova studenata prestižnih svetskih univerziteta i biznis škola.