Početna / Vesti naslovna strana

FON na Sajmu obrazovanja

Fakultet organizacionih nauka predstaviće se na Sajmu obrazovanja koji će se održati od 23. do 27. oktobra 2019. godine, u Hali 2 Beogradskog sajma, pod pokroviteljstvom Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja.

Pozivamo sve zainteresovane srednjoškolce da nas posete i upoznaju se sa programom Fakulteta, režimom studija i uslovima upisa na Fakultet.  Čekamo Vas!

FON i kompanija Mashfrog DOO ozvaničili saradnju

Fakultet organizacionih nauka ozvaničio je saradnju sa kompanijom Mashfrog DOO, koja je deo grupacije Mashfrog. Kompanija Mashfrog DOO donosi jednu od svojih ključnih delatnosti na tržište Srbije i Istočne Evrope: konsultantske aktivnosti u sistem biznisa i rešenja u oblaku (ERP, CRM, SRM) i sprovođenje projekata digitalne transformacije koji mogu poboljšati efikasnost i primeniti upravljanje poslovnim procesima.
Detaljnije