Početna / Vesti naslovna strana

Komemorativna sednica posvećena prof. dr Petru Jovanoviću

Sa tugom  i dubokim bolom obaveštavamo zaposlene, studente i prijatelje da smo 07. oktobra 2018.  godine,  izgubili uvaženog profesora i bivšeg dekana prof. dr Petra Jovanovića.

Poslednji ispraćaj  će se obaviti u sredu, 10. oktobra 2018. godine u 13:30 časova  na Novom groblju u Beogradu.

Komemorativna sednica će se održati na Fakultetu organizacionih nauka u četvrtak, 11. oktobra 2018. u 11:00 časova  u čitaonici Fakulteta (sala B101).

Svečani prijem brucoša

Pozivamo brucoše da dođu na Fakultet organizacionih nauka u subotu, 29. septembra 2018. godine, u:

• 15 sati za studijski program Informacioni sistemi i tehnologije – studije na daljinu,
  • 17 sati za studijske programe Informacioni sistemi i tehnologije i Menadžment i organizaciju.

Nakon pozdravnog govora rukovodstva Fakulteta, brucošima će se obratiti predmetni nastavnici izbornih predmeta na prvoj godini, kao i predstavnici studenata. Nakon oficijalnog dela prijema, brucoši će imati priliku da se upoznaju sa radom studentskih organizacija, koje će predstaviti svoje programe u dvorištu Fakulteta. Brucoši koji se nisu fotografisali za studentsku ID karticu mogu to učiniti u vremenu od 15:30-19:00č u sali 111.  Očekujemo vas.

Detaljnije