Početna / Vesti naslovna strana

Otvoren poziv za studente zainteresovane za upis na međunarodni master program MSc International Business and Management za generaciju 2022/23

Pozivaju se zainteresovani kandidati za master akademski studijski program MEĐUNARODNO POSLOVANJE I MENADŽMENT (INTERNATIONAL BUSINESS AND MANAGEMENT) na engleskom jeziku sa dualnom diplomom: Midlseks Univerziteta iz Londona i Univerziteta u Beogradu (ibm.fon.bg.ac.rs), da se jave u periodu od 15. jula do 15. septembra 2022. godine radi evidentiranja i provere dokumenata link tutoru i/ili administratorima programa na mejl.
Detaljnije

Uspešno relizovan Projekat Mala matura

Danas je na Fakultetu organizacionih nauka održana prezentacija rezultata nakon još jedne uspešne realizacije projekta Završnog ispita na kraju osnovnog obrazovanja i vaspitanja za školsku 2021/22. godinu i upisa učenika u srednju školu za školsku 2022/23. godinu.
Detaljnije