Почетна / Вести основне студије

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК

Пријава испита за септембарски испитни рок биће отворена од 01.08.2022. године до 22.08.2022. године.
Рекламације на пријаву испита ће бити 23.08.2022. године (уторак), на шалтеру 3, од 11-13 часова.
Подсећамо студенте да су у обавези да измире обавезе према Факултету, како би могли да изврше пријаву испита.
Приликом уплате, обавезно је тачно навести на уплатници број модела и позив на број, како би уплата била правилно прокњижена.

РАДНО ВРЕМЕ СЛУЖБЕ ЗА ОСНОВНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ ТОКОМ ЛЕТЊЕ ПАУЗЕ

Служба за основне академске студије ће, током летње паузе, од 20. јула до 24. августа 2022. године, са студентима радити уторком од 9,00 до 13,00 часова.

Рекламације за пријаву испита за септембарски испитни рок биће у уторак, 23. августа 2022. године, на шалтеру 2, од 11,00 до 13,00 часова.

Подсећамо студенте да су у обавези да измире своја заостала дуговања, како би могли да изврше пријаву испита (на уплатници обавезно мора бити означен „број модела“ и „позив на број“ како би уплата била прокњижена).

Зум кафица – 45 минута о развојном путу иноватора – како студенти могу постати иноватори

zk-viz-horizontal-1

Ако желите да развијете каријеру у области иновација које раде на решавању горућих проблема у економији, друштву, екологији и здравству и чујете које се прилике у наредном периоду отварају за вас, 13. јула у 12.00 сати пријавите се за Зум кафицу!

Детаљније