Почетна / Вести основне студије

Обавештење

У среду 25.04.2018. неће бити наставе из предмета „Мултимедијална продукција“. Надокнада ће се одржати у среду 09.05.2018. од 8:15 у сали 020.

М Е X Т 2019 СТИПЕНДИЈЕ ВЛАДЕ ЈАПАНА

Амбасада Јапана обавештава све заинтересоване кандидате у Републици Србији и Црној Гори да од среде, 18. априла 2018. године почиње конкурс за МЕXТ (Министарство образовања, спорта, науке и технологије Владе Јапана) стипендије за 2019. годину за студенте из Републике Србије и студенте из Црне Горе.

Kонкурс је отворен до 25.05.2018. (Детаљније)

ПРЕУЗИМАЊЕ УГОВОРА ЗА КОРИСНИКЕ СТУДЕНТСКИХ КРЕДИТА И СТИПЕНДИЈА

Сви студенти којима је одобрен студентски кредит или стипендија у школској 2017/18. години у обавези су да, на шалтеру бр. 1 студентске службе, преузму оверен примерак уговора.

Студенти завршне године могу преузети обавештење о условима враћања кредита.

Радионица: Како се пријавити за Еразмус+ размену?

У среду, 18. априла 2018. године од 12:00 до 14:00 часова у амфитеатру Б103 биће одржана друга „Радионица: Како се пријавити за Еразмус+ размену?“. Радионица је намењена студентима који желе да проведу један или два семестра на размени током студирања и има за циљ упознавање са основним принципима мобилности, процедуром припреме и прикупљања документације.

Заинтересовани студенти се могу пријавити за радионицу преко следећег линка.