Почетна / Вести основне студије

Стручна пракса на Универзитету Инополис у Русији

Универзитет у Београду, и Факултет организационих наука, потписали су уговор о сарадњи са Универзитетом Инополис (Innopolis University) у Kазању, Русија. У питању је млад и веома брзо развијајући универзитет који се одлично позиционира, иза кога стоји одличан кластер ИKТ фирми и који поседује веома квалитетан наставно-истраживачки кадар и студенте.
Детаљније

ОБАВЕШТЕЊЕ – ШКОЛАРИНА

Подсећамо студенте да благовремено измире доспеле рате за школарину, у супротном, неће бити омогућена пријава испита у фебруарском испитном року.

РЕКЛАМАЦИЈЕ НА ПРИЈАВУ ИСПИТА – ЈАНУАРСКИ РОК

Рекламације на пријаву испита за јануарски испитни рок биће 13.01.2022. године, на шалтеру Службе за основне студије, од 11-13 часова,

или путем електронске поште, за рекламације примљене до 14 часова.
Све рекламације и пријаве које се поднесу након 13.01.2022. године у 14 часова, сматраће се накнадном пријавом испита.

Додатни термин полагања колоквијума/испита (јануар 2022.год.)

За студенте који не могу да изађу на полагање колоквијума у 2.колоквијумској недељи и испита у јануарском истпином року, јер су позитивни на COVID-19 или су у изолацији биће организован додатни термин полагања.

Да би студент могао да изађе на полагање у додатном термину потребно је да пошаље један од следећих докумената на мејл адресу sluzba.oas@fon.bg.ac.rs најкасније до краја колоквијуске недеље (за додатни термин за полагање колоквијума),односно до краја јануарског испитног рока (за додатни термин полагања испита):
– позитиван PCR тест;
– позитиван антиген тест;
– решење о изолацији.

У мејлу је потребно навести предмет/предмете који се пријављују за додатни термин.