Почетна / Вести основне студије

Одлука о отказивању праксе у компанији AirSerbia

Поштовани студенти и студенткиње, Обавештавамо вас да је услед околности узрокованих актуелном ситуацијом пандемије вируса COVID-19, компанија AirSerbia донела одлуку о отказивању праксе у овом циклусу. Наредни циклус ће бити организован на лето. Пратите новости из Центра за развој каријере и информишите се о датуму новог циклуса обављање праксе.

ОБАВЕШТЕЊЕ – БЛОК НАСТАВА ЗА ИЗБОРНЕ ПРЕДМЕТЕ

Обавештавају се студенти да ће се блок настава изводити према распореду који можете да погледате овде, почев од 30.03.2020. године.

За изборне предмете за које није предвиђена редовна или блок настава, настава ће се изводити у виду консултација, у терминима који су дати у обавештењу „Термини консултација на основним студијама“.

Настава на енглеском језику за студенте ФОН-а

Због новонастале ситуације, студенти који су изабране предмете летњег семестра 2019/2020. године слушали на енглеском језику прикључују се групама које наставу прате на српском. Потребно је пратити нови начин извођење наставе према распореду који ће важити за све студенте Факултета.