Почетна / Вести основне студије

Измена термина за полагање колоквијума из предмета Архитектура рачунара и оперативни системи

Колоквијум из предмета Архитектура рачунара и оперативни системи који је заказан за 30.11.2021.године у две смене (од 9:00 и од 10:30), организоваће се истог дана (30.11.2021.) у три смене и то: прва смена од 8 часова, друга смена од 9:20 и трећа смена од 10:40.

МЕСТА У СТУДЕНТСКИМ ДОМОВИМА

Факултету су додељена следећа места у студентским домовима:

– места за девојке

– места за мушкарце

– списак резервација-девојке

– списак резервација-мушкарци.

Молимо све кориснике студентског смештаја да се строго придржавају распореда расподеле места.

Како би испоштовали предвиђене превентивне мере, за време расподеле, у сали могу да присуствују само они студенти чији ранг припада термину расподеле.

Избори за чланове Студентског парламента

Обавештавамо вас да ће се избори за Студентски парламент Факултета организационих наука одржати у среду 08.12.2021. године у Читаоници Факултета, у периоду од 10 до 17 часова.

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Последњи дан за упис у више године студирања је понедељак, 29.11.2021. године.

Упис се може обавити на шалтеру 2 Службе за основне студије, радним данима, од 11-13 часова.

Неуписивањем године ГУБИТЕ СТАТУС СТУДЕНТА.