Почетна / Вести основне студије

Пријаве за чланство у највећој студентској организацији AIESEC и за пројекат „Летња Школа Предузетништва“ су отворене!

Највећа међународна студентска организација AIESEC отвара пријаве за чланство за јесењи мандат. Студенти се могу пријавити попуњавањем online форме након чега ће у најскоријем року бити контактирани ради даље селекције.

Детаљније

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ

Студентска служба неће радити за време пријема докумената за упис у прву годину основних академских студија: 21., 22. и 23.06.2017. године

ОБАВЕШТЕЊЕ

Испит из предмета „Немачки језик струке 1“, Јулском испитном року одржава  се 04.07  у 10:00 часова у сали 006. Испит из „Немачки језик струке 2“ одржава се 04.07  у 10:00  часова у сали 006.

ОБАВЕШТЕЊЕ

Испит из предмета „Руски језик струке 1“, у Јулском испитном року одржава се 07.07 у 10:00 часова у сали 006. Испит из „Руски језик струке 2“ 07.07 у 10:00 часова у сали 006.

Позив за учешће на краткорочном ЕВС-у у Мађарској

Вега омладински центар те позива на краткорочни ЕВС који ће се одржати од 15. јула до 15. августа у Мађарској (Сегед). На овом ЕВС-у имаћеш прилику да учествујеш у реализацији међународног кампа, држиш часове енглеског језика, организујеш радионице о својој земљи као и многе друге активности базиране на неформалном образовању са још 9 волонтера из различитих земаља. За више информација кликни овде.

Детаљније