Почетна / Вести основне студије

Стручна пракса у банци Societe Generale Србија

Societe Generale Србија Вас позива на „Tour de SoGe 2.0.“ програм стручне праксе за студенте.
Вођени менторима у Малом бизнису и Привреди, ово искуство вам гарантује слободу да искажете свој унутрашњи потенцијал и пронађете сопствени пут у овом изазовном окружењу.

Детаљније

Инфо дан о омладинским разменама

Светски омладински талас и Удружење студената са хендикепом Вас позивају на „Инфо дан о омладинским разменама” који ће се одржати 21. децембра, од 19 часова, у БИСЦ клубу у Узун Мирковој 3. Представићемо Вам пројекте за младе, финансиране од стране Европске Уније и учествоваћете у занимљивој креативној радионици.

Детаљније

Гостујуће предавање на предмету Информациони системи предузећа

У петак, 15. децембра 2017. године од 16.15 сати у сали Б009, Матеја Миленковић, менаџер BPS одељења у компанији Robert Bosh d.o.o одржаће предавање у оквиру предмета Информациони системи предузећа. Тема предавања биће „Фабрика са BPS-om и без Bps-a“. Позивамо све заинтересоване студенте да присуствују предавању.

Обавештење

Радна субота, 16.12.2017.г., за све године основних академских студија и да се одвија настава према распореду за уторак.

Обавештење

Испит из предмета Односи с јавношћу у Новембарско-децембарском апсолвентском року који је предвиђен за 18.12.2017. године у 08:00, одржаће се 20.12.2017. године у 14:00 у сали 105.