Почетна / Вести основне студије

Московски универзитет Бауман организује међународну олимпијаду из енглеског језика за студенте техничких факултета

Московски државни технички универзитет Бауман (H.E. Bauman Moscow) организује међународну олимпијаду из енглеског језика за студенте техничких факултета која ће се ове године реализовати по хибридном моделу – један део учесника такмичиће се уживо у Москви, док ће други узети учешће уз подршку онлајн платформе.

За учеснике који се одлуче да дођу у Москву, биће обезбеђен смештај.

Више информација и детаље такмичења потражите овде.

За сва додатна питања и подршку обратите се на следеће мејл адресе:

• t.margaryan@bmstu.ru,
• maria.nayanova@bmstu.ru,
• nikolinasevcenko@yahoo.com.

Позив за ESC волонтирање Balkan Hospot

Vega omladinski centar тражи једног кандидата, узраста од 18 до 30 година, за ESC волонтирање Balkan Hospot, у Солуну, Грчка, у трајању од 5 месеци.

Пројекат почиње у фебруару 2022. а сви заинтересовани кандидати треба промптно да доставе своју апликацију.

Више информација о овом програму пронађите овде.

Позив за учешће на Erazmus+ тренинг програму First 5000 Mistakes

Vega omladinski centar тражи  тражи кандидате заинтересоване за Erasmus+ тренинг курс, First 5000 Mistakes, који ће бити одржан у Мађарској, у термину од 13. до 21. марта 2022. године.

Рок за пријаву је 15. фебруар 2022. године, а више информација о овом програму пронађите овде.

Стручна пракса на Универзитету Инополис у Русији

Универзитет у Београду, и Факултет организационих наука, потписали су уговор о сарадњи са Универзитетом Инополис (Innopolis University) у Kазању, Русија. У питању је млад и веома брзо развијајући универзитет који се одлично позиционира, иза кога стоји одличан кластер ИKТ фирми и који поседује веома квалитетан наставно-истраживачки кадар и студенте.
Детаљније