Почетна / Вести основне студије

Послови #за5 из области маркетинга

Друга по реду интерактивна бесплатна предавања о најинтересантнијим занимањима данашњице, под називом „Послови #за5″, биће организована 13. децембра на Факултету организационих наука у Београду. Предавања се реализују у оквиру великог националног пројекта за едукацију и оснаживање младих “Будућност #за5”, а тема другог предавања је – маркетинг.

Детаљније

Резултати првог колоквијума из предмета Менаџмент људских ресурса

Увид у радове ће се одржати у понедељак, 10. децембра у кабинету 307 према следећем распореду:
– од 13 до 14 часова за студенте који су полагали колоквијум у другом термину
– од 14:15 до 15:15 часова за студенте који су полагали колоквијум у првом термину.

Објављени су резултати само за студенте који су положили колоквијум.

Гостујуће предавање на предмету Односи с јавношћу – стратегија и тактике

У среду, 05. децембра, у 18:15 у сали Б 009, гостујуће предавање на предмету Односи с јавношћу – стратегија и тактике, одржаће Светлана Бунчић, Head of Brand management department у компанији NIS Gazprom Neft. Тема предавања биће „Да ли је важно ко каже од шта каже?“.

Позивамо све заинтересоване студенте да присуствују предавању.