Početna / Vesti osnovne studije

Prijava za studijski program master akademskih studija – Napredne informacione tehnologije u digitalnoj transformaciji

Prijavljivanje kandidata na studijski program master akademskih studija Napredne informacione tehnologije u digitalnoj transformaciji obaviće se u periodu od 15. oktobra do 17. oktobra 2019. godine.

Prijavljivanje na konkurs se sastoji od dva koraka:

1. Prvi korak je on-lineprijavljivanje na konkurs koje će biti moguće od 15. do 16. oktobra 2019. godine. PRIJAVA
  1. Drugi korak je predaja dokumenata 17. oktobra 2019. godine, u terminu koji se bira prilikom on-lineprijave.

Detaljnije

Raspisan konkurs za zvaničnu maskotu 5. Evropskih univerzitetskih igara

Organizatori 5. Evropskih univerzitetskih igara, koje će se održati u Beogradu od 12. do 25. jula 2020. godine, raspisali su konkurs za izradu idejnog rešenja zvanične maskote Igara. Pobedničko rešenje treba da bude namenski kreirano za potrebe konkursa, da ispunjava profesionalne standarde dizajna, na visokom likovnom i estetskom nivou i da bude primenjivo na svim savremenim sredstvima vizuelne komunikacije.
Detaljnije