Početna / Vesti osnovne studije

PRIJAVE ZA COKE SUMMERSHIP SU U TOKU

Počele su prijave za sedmi po redu Coke Summership koji organizuje kompanija Coca-Cola HBC Srbija.

Ovaj program letnje prakse namenjen je studentima treće (sa odslušanim predavanjima) i četvrte godine, apsolventima, diplomcima koji su studije završili najkasnije u prethodne dve godine, kao i polaznicima master studija.
Detaljnije

Obaveštenje

Nastava iz predmeta: Nemački jezik struke 1 i Nemački jezik struke 2 koja je planirana da se održi 22.04 u sali 201 neće biti održana. O terminu nadoknade časova studenti ce biti obavešteni.

Kompanija NELT raspisala konkurs za IT stipendiste

Kompanija Nelt raspisala je konkurs za IT stipendiste, namenjen svim ambicioznim studentima koji žele da stiču nova znanja i usavršavaju u uspešnom poslovnom sistemu uz podršku iskusnih mentora. Studenti će imati priliku da svoje formalno obrazovanje obogate praktičnim radom koji će im doneti iskustvo i pomoći u razvoju karijere.
Detaljnije

Gostujuće predavanje eksperata iz kompanije NELT

U ponedeljak, 22. aprila u 11:15 (sala 005) gostujuće predavanje održaće eksperti iz kompanije NELT. Tema predavanja biće ASP.NET MVC sa primerom projekta „interfejs između  ERP-a i E-commerce-a (Magento platforma) korišćenjem ASP.NET MVC tehnologije“.

Pozivamo sve zainteresovane da prisustvuju predavanju.