Početna / Vesti osnovne studije

Dobrovoljno davanje krvi na FON-u

U sredu, 4. decembra 2019. godine, Fakultet organizacionih nauka i Studentski parlament organizuju akciju dobrovoljnog davanja krvi u saradnji sa Institutom za transfuziju krvi i Crvenim krstom.

Pozivamo sve studente i zaposlene na Fakultetu da se pridruže akciji i time pokažu svoju humanost u periodu od 10 do 16 časova u čitaonici.

Na narednom linku: http://www.nbti.org.rs/Institut-za-transfuziju-krvi-Srbije/102/Dobrovoljno-davanje-krvi.shtml možete pronaći informacije o tome ko sve može biti davalac.

Dobrovoljno davanje krvi na FON-u

Na narednom linku možete pronaći informacije o tome ko sve može biti davalac.