Početna / Vesti osnovne studije

SLUŽBA ZA OSNOVNE STUDIJE – RADNO VREME TOKOM UPISA BRUCOŠA

Obaveštavamo studente da Služba za osnovne studije NEĆE RADITI SA STUDENTIMA od utorka, 5. jula, do petka, 8. jula 2022. godine, zbog poslova na upisu nove generacije studenata.

U istom periodu Služba neće obrađivati zahteve koje pristignu elektronskom poštom.

Podsećamo vas da sve uplate koje su potrebne za prijavu ispita u julskom roku izvršite najkasnije do petka, 01. jula 2022. godine, do 11,00 časova, kako bi uplate bile proknjižene na vreme (morate staviti obavezno model i poziv na broj na uplatnici).

Naknadna prijava ispita biće moguća od ponedeljka 10. jula 2022. godine.

PRIJAVA ISPITA ZA JULSKI ISPITNI ROK

Obaveštavamo studente da će prijava za julski ispitni rok biti otvorena do ponedeljka, 04. 07. 2022. godine.

S obzirom da Služba za osnovne studije neće raditi tokom naredne nedelje, neće biti reklamacija zbog poslova u vezi sa upisom brucoša, neophodno je da sve uplate potrebne za prijavu ispita izvršite najkasnije do petka, 01. 07. 2022. godine, do 11 časova, kako bi uplata bila proknjižena (obavezno je uneti model i poziv na broj).

Naknadna prijava ispita će biti moguća počev od ponedeljka, 10. 07. 2022. godine.