Почетна / Вести / Мобилност

Конкурс за мобилност студената на Универзитету у Гранади

Универзитет у Београду је расписао конкурс за мобилност 3 студента основних студија у трајању од по 5 месеци на Универзитету у Гранади (University of Granada), Гранада, Шпанија, у оквиру програма Еразмус+, КА1.

Конкурс за мобилност студената на Технолошком институту у Бордоу

Универзитет у Београду је расписао конкурс за мобилност 4 студента мастер студија у трајању од по 6 месеци на Технолошком институту у Бордоу (Bordeaux Institute of Technology), Бордо, Француска, у оквиру програма Еразмус+, КА1.

Конкурс за мобилност студената на Универзитету у Источном Паризу

Универзитет у Београду је расписао конкурс за мобилност 4 студента основних и мастер студија у трајању од по 5 месеци на Универзитету у Источном Паризу (Université Paris-Est Créteil Val de Marne), Париз, Француска, у оквиру програма Еразмус+, КА1. Конкурс је расписан за мобилност у летњем семестру школске 2019/20. године и доступан је студентима Факултета организационих наука за области размене 041 Business and administration (менаџмент) и 071 Engineering and engineering trades (ИСИТ).

Пријава на конкурс траје до 13. новембра 2019. године и доступна је на платформи  http://mobion.bg.ac.rs/opencalls.

Упутство за припрему документације можете видети овде.

Конкурс за мобилност студената на Универзитету у Сплиту

Универзитет у Београду је расписао конкурс за мобилност 1 студента основних или мастер студија у трајању од 5 месеци на Универзитету у Сплиту, Хрватска, у оквиру програма Еразмус+, КА1. Конкурс је расписан за мобилност у летњем семестру школске 2019/20. године и доступан је студентима Факултета организационих наука и Факултета за спорт и физичко васпитање за области размене: 041 Business and Administration и 1014 Sports.
Детаљније

Конкурс за мобилност студената на Државном Универзитету примењених наука, Пољска

Универзитет у Београду је расписао конкурс за мобилност 3 студената основних или мастер студија у трајању од по 5 месеци на Државном Универзитету примењених наука (State University of Applied Sciences) у Плоцку, Пољска, у оквиру програма Еразмус+, КА1.