Početna / Vesti / Mobilnost

Konkurs za mobilnost studenata na Univerzitetu u Istočnom Parizu

Univerzitet u Beogradu je raspisao konkurs za mobilnost 4 studenta osnovnih i master studija u trajanju od po 5 meseci na Univerzitetu u Istočnom Parizu (Université Paris-Est Créteil Val de Marne), Pariz, Francuska, u okviru programa Erazmus+, KA1. Konkurs je raspisan za mobilnost u letnjem semestru školske 2019/20. godine i dostupan je studentima Fakulteta organizacionih nauka za oblasti razmene 041 Business and administration (menadžment) i 071 Engineering and engineering trades (ISIT).

Prijava na konkurs traje do 13. novembra 2019. godine i dostupna je na platformi  http://mobion.bg.ac.rs/opencalls.

Uputstvo za pripremu dokumentacije možete videti ovde.

Konkurs za mobilnost studenata na Univerzitetu u Splitu

Univerzitet u Beogradu je raspisao konkurs za mobilnost 1 studenta osnovnih ili master studija u trajanju od 5 meseci na Univerzitetu u Splitu, Hrvatska, u okviru programa Erazmus+, KA1. Konkurs je raspisan za mobilnost u letnjem semestru školske 2019/20. godine i dostupan je studentima Fakulteta organizacionih nauka i Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje za oblasti razmene: 041 Business and Administration i 1014 Sports.
Detaljnije