Консултације

Наставници

Презиме и име Време консултација Просторија
Аничић др Ненад Четвртак 18:00-19:00
(обавезно најава мејлом)
503
Бабарогић др Слађан Понедељак 17:00-18:00 018
Бараћ др Душан Среда 17:00-18:00 303а
Барјактаровић Ракочевић др Слађана Среда 17:00-18:00 311б
Бенковић др Слађана Уторак 17:00-19:00 218
Богдановић др Зорица Среда 17:00-18:00 303а
Богојевић-Арсић др Весна Среда 16:30-18:30 206
Бојовић др Живко Среда 17:00-18:00 303
Булајић др Милица Среда 17:00-18:00 319
Васиљевић др Драган Среда 17:00-18:00 218
Влајић др Синиша Среда 17:00-18:00 б005
Властелица др Бакић Тамара Уторак 17:00-18:00 301ц
Вујошевић др Мирко Среда 17:00-18:00 205
Вујчић др Вера Среда 16:00-18:00 204
Вучковић др Милица Четвртак 17:30-18:30 18
Дамњановић др Весна Среда 17:00-18:00 307
Девеџић др Владан договор путем мејла 305
Делибашић др Борис Понедељак 19:00-20:00
(обавезно најава мејлом)
312
Деспотовић Зракић др Маријана Среда 17:00-18:00 303а
Дракулић др Мирјана Среда 18:00-20:00 311
Ђоковић др Александар Четвртак 17:00-18:00 009
Ђорић др Драган Понедељак 17:00-18:00,
Уторак 10:00-11:00
317
Ђурић др Драган договор путем мејла 305
Жаркић Јоксимовић др Невенка Уторак 17:00-18:00 (обавезно најава мејлом) 206
Живковић др Недељко Среда 17:00-19:00 318
Илић др Бојан Среда 17:00-18:00 318
Илић др Оливер Среда 18:00-19:00 205
Јаничић др Радмила Среда 16:00-19:00 307
Јашко др Ондреј Уторак 18:00-20:00 212
Јевтић др Милош Уторак 16:00-18:00 314
Једнак др Сандра Уторак 17:00-18:00 308
Јеремић др Вељко Понедељак 17:00-18:00 319
Јовановић др Јелена Уторак 17:00-18:00 305
Јовић др Марија Среда 17:00-18:00 008
Кнежевић др Снежана Понедељак 18:00-19:00 315
Ковачевић Ивана Среда 17:00-18:00 012
Костић Станковић др Милица Среда 16:00-18:00 308
Крагуљ др Драгана Уторак 17:00-18:00 207
Лабус др Александра Среда 17:00-18:00 303а
Лазаревић др Саша Среда 17:00-19:00 б005
Лазовић др Раде Четвртак 16:30-18:00 317
Леви-Јакшић др Маја Уторак 17:00-19:00 301ц
Лечић-Цветковић др Даница Среда 17:00-19:00 308
Макајић-Николић др Драгана Среда 17:00-18:00 309а
Маринковић др Сања Среда 17:00-18:00 301ц
Марјановић др Зоран Четвртак 18:00-19:00 503
Марковић др Александар Петак 16:00-18:00 303
Марковић др Видан Петак 18:00-19:00 503
Мартић др Милан Четвртак 17:00-18:00 202
Мијатовић др Ивана Уторак 17:00-18:00 315
Миладиновић др Слободан Уторак 17:00-18:00 215
Милићевић др Весна Среда 17:00-18:00 207
Миловановић др Милош Четвртак 17:00-18:00 011
Милосављевић др Гордана Четвртак 17:00-19:00 306
Миновић др Мирослав Понедељак 17:00-18:00 011
Михаиловић др Добривоје Среда 14:00-16:00 306
Михић др Марко Понедељак 17:00-18:00 (обавезно најава мејлом) 214
Нешковић др Синиша Четвртак 17:00-18:00 018
Обрадовић др Владимир Уторак 17:00-19:00 214
Омербеговић-Бијеловић др Јасмина Уторак 17:00-18:00 208
Орлић др Ранко Понедељак 9:00-11:00 306
Пантелић др Огњен Уторак 17:00-18:00 315
Петковић др Јасна Среда 17:00-18:00 301ц
Петровић др Братислав Понедељак 17:00-18:00 211
Петровић др Дејан Среда 18:00-20:00 214
Петровић др Наташа Среда 18:00-20:00 208
Раденковић др Божидар Среда 17:00-18:00 303
Радовић др Милић Уторак 17:00-18:00 218
Радојичић др Зоран Среда 16:00-19:00 319
Савић др Гордана Уторак 17:00-18:00 309а
Симић др Дејан Уторак 18:30-19:30 217
Словић др Драгослав Среда 17:00-18:00 311ц
Станојевић др Милан Среда 17:00-18:00 215
Старчевић др Душан Уторак 17:00-18:00 (обавезно најава мејлом) 217
Стојановић др Милица Понедељак 16:00-18:00 204
Стошић др Биљана Среда 17:00-18:00 318
Сукновић др Милија Понедељак 18:00-19:00 312
Тодоровић Марија Уторак 17:00-19:00 311а
Томић др Бојан Уторак 17:00-18:00 305
Филиповић др Винка Среда 17:00-19:00 307
Филиповић др Јован Среда 17:00-18:00 301
Цицварић Костић др Славица Уторак 17:00-18:00 311б
Чангаловић др Мирјана Четвртак 17:30-18:30 215
Чуданов др Младен Уторак 16:00-18:00 314
Шеварац др Зоран Уторак 17:00-18:00 305
Штављанин др Велимир Уторак 17:00-19:00 а102

Сарадници

Презиме и име Време консултација Просторија
Андрић Гушавац Бисера 309
Анђелковић Лабровић др Јелена Среда 17:00-18:00 012
Антић др Слободан 010
Бјеладиновић Срђа Четвртак 17:00-18:00 501
Бјелица Драган Понедељак 17:30-18:30 311а
Богићевић-Сретеновић мр Марија A105
Боричић Марија 316
Даниловић Милош Четвртак 17:00-18:00 Б008
Дмитровић Вељко Четвртак 18:00-19:00 Б004
Доброта Марина Понедељак 17:00-18:00 319
Ђорђевић Лена 010
Ђурић Младен Уторак 17:00-18:00 004
Јанићијевић Иван 004
Јовановић Милош Петак 18:00-19:00 020б
Јовановић мр Бојан 020а
Јовановић Светлана 311
Комазец Стефан Четвртак 15:00-18:00 314
Кривокапић Ђорђе 311
Кривокапић Јован Четвртак 16:00-18:00 314
Крсмановић Маја Среда 17:00-18:00 004
Латиновић Милица Среда 17:00-18:00 Б004
Љубичић Мирослав Четвртак 17:00-18:00 501
Миленковић Иван 011
Миликић Никола Уторак 17:00-18:00 305
Милић Тања Среда 17:00-18:00 007
Милић Милош Четвртак 17:00-18:00 Б006
Миловановић Елена Четвртак 17:00-18:00 501
Милосављевић Милош Б004
Милутиновић Радул 007
Митровић Зорица Среда 17:00-19:00 311а
Младеновић Нада 316
Нешковић Ема Среда 17:00-18:00 008
Никодијевић Ана 012
Николић Небојша 316
Новаковић Марија 504
Новчић Бранка 008
Обрадовић др Тијана Б004
Окановић Милан 008
Пајић Ана Среда 17:00-18:00 020b
Панић мр Биљана 309
Парежанин Милош Уторак 17:00-18:00 007
Поледица Ана 211
Поповић Милена 309а
Ракићевић Александар 211
Ракићевић Зоран Уторак 17:00-18:00 010
Ратковић др Татјана 012
Савић мр Душан Б006
Симеуновић Барбара 311ц
Станојевић мр Војислав Б006
Стојановић Драгана 311ц
Стојимировић Дејан Уторак 17:00-18:00 018
Тодоровић Иван Четвртак 15:00-18:00 314
Тољага-Николић Данијела Среда 17:00-18:00 311а
Томашевић Иван 311ц
Тотић мр Селена 009
Трајковић мр Ана 004
Турајлић др Нина 018
Ћировић Марко Среда 18:00-19:00 Б008
Хорват Ана 004
Цветић мр Биљана Уторак 17:00-18:00 Б008
Шошевић Урош Среда 17:00-18:00 A105