Консултације

Наставници

Презиме и име Време консултација Кабинет
Аничић др Ненад Среда 17:00-19:00 503
Антић др Слободан Понедељак 17:30-20:00 218
Антовић др Илија Среда 12:00-14:00 403
Бабарогић др Слађан Понедељак 11:00-13:00 210а
Бараћ др Душан Среда 14:00-16:00 303a
Бенковић др Слађана Среда 16:00-19:00 402
Богдановић др Зорица Среда 14:00-16:00 303a
Богојевић-Арсић др Весна Среда 14:30-16:30 206
Боричић Марија Уторак 13:00-14:00 и 16:00-17:00 316
Булајић др Милица Среда 12:00-14:00 319
Васиљевић др Драган Среда 15:00-17:00 218
Влајић др Синиша Четвртак 18:00-20:00 403а
Властелица др Тамара Среда 15:00-17:00 202а
Вујошевић др Мирко Уторак 12:00-13:00 205
Вукићевић др Милан Понедељак 16:00-18:00 Ц303
Вукмировић др Драган Среда 13:00-15:00 301б
Вучковић др Милица Уторак 16:00-18:00 210а
Дамњановић др Весна
Дмитровић др Вељко Понедељак 18:00-19:00; Уторак 12:00-13:00 315
Доброта др Марина Уторак 16:00-18:00 319
Девеџић др Владан Понедељак 12:00-13:00 и 16:00-17:00 305
Делибашић др Борис Петак 12:00-14:00 312
Деспотовић Зракић др Маријана Среда 14:00-16:00 303
Драговић др Ивана Петак 12:00-14:00 211
Ђоковић др Александар Четвртак 16:00-18:00 012
Ђорђевић др Лена Среда 12:30-14:30 Б008
Ђорић др Драган Уторак 09:00-10:00 и 12:00-13:00 Ц202
Ђурић др Драган Петак 10:00-12:00 Ц302
Ђурић др Младен Уторак 12:00-14:00 301а
Жаркић Јоксимовић др Невенка Уторак 13:00-15:00 206
Живковић др Недељко Среда 09:00-10:00 и 19:00-20:00 318
Илић др Бојан Среда 16:00-18:00 318
Илић др Оливер Понедељак 12:00-14:00 205
Ивановић др Татјана Понедељак 17:30-18:30; Среда 17:30-18:30 307
Јакић др Гордана Среда 17:00-19:00 504
Јаничић др Радмила Среда 16:00-19:00 202
Јашко др Ондреј Уторак 17:00-19:00 212
Једнак др Сандра Уторак 14:00-16:00 308
Јевтић др Mилош Уторак 16:00-18:00 212
Јеремић др Вељко Среда 09:00-11:00 319
Јовановић Миленковић др Јелена А101
Јовановић др Јелена Уторак 14:00-16:00 Ц302
Јовановић др Милош Понедељак 16:00-18:00 Ц303
Јовић др Марија Среда 16:00-18:00 202а
Кнежевић др Снежана Понедељак 16:00-18:00 315
Ковачевић др Ивана Среда 18:00-19:00; Петак 10:00-12:00 307
Костић Станковић др Милица Среда 17:00-19:00 308
Крагуљ др Драгана Уторак 15:00-17:00 207
Кривокапић др Јован Четвртак 16:00-18:00 314
Кузмановић др Марија Уторак 16:00-18:00 Ц203
Лабус др Александра Среда 14:00-16:00 303a
Лазаревић др Саша Среда 16:00-18:00 403а
Лазовић др Раде Среда 10:00-12:00 Ц202
Леви-Јакшић др Маја Уторак 17:00-19:00 301ц
Лечић-Цветковић др Даница Среда 17:00-19:00 308
Макајић-Николић др Драгана Четвртак 12:00-14:00; Уторак 12:00-13:00 Ц203
Маринковић др Сања Понедељак 13:00-15:00 301Ц
Марјановић др Зоран 503
Марковић др Александар 301б
Марковић др Видан 503
Мартић др Милан Уторак 18:00-19:00; Четвртак 12:00-13:00 Ц203
Мијатовић др Ивана Понедељак 12:00-14:00 315
Миладиновић др Слободан Среда 15:00-17:00 215
Миловановић др Милош Четвртак 09:00-11:00 211
Милосављевић др Милош Среда 14:00-16:00 401
Милић др Тања Уторак 14:00-15:00; Среда 17:00-18:00 009
Миновић др Мирослав Четвртак 09:00-11:00 217
Михаиловић др Добривоје Среда 12:00-16:00 306
Михић др Марко Понедељак 13:00-15:00 214
Михић др Оливера Понедељак 10:00-12:00 Ц202
Нешковић др Синиша Уторак 14:00-16:00 210а
Николић др Небојша Уторак 09:00-10:00; Петак 11:00-12:00 316
Новчић Кораћ др Бранка Среда 16:00-19:00 008
Окановић др Милан Четвртак 11:00-13:00 202а
Обрадовић др Владимир Понедељак 18:00-20:00 214
Обрадовић др Тијана Среда 09:00-10:00 и 12:00-13:00 214
Омербеговић-Бијеловић др Јасмина Уторак 15:00-17:00 208
Орлић др Ранко Понедељак 10:00-12:00 306
Панић др Биљана Петак 12:00-14:00 309а
Пантелић др Огњен Среда 16:00-18:00 307
Пејовић др Гордана Понедељак 18:00-20:00 301а
Петковић др Јасна Четвртак 10:00-12:00 301ц
Петровић др Марко Понедељак 12:00-14:00 Ц303
Петровић др Братислав
Петровић др Дејан Среда 18:00-20:00 214
Петровић др Наташа Четвртак 18:00-20:00 208
Поледица др Ана Уторак 14:00-16:00 211
Раденковић др Божидар Среда 14:00-16:00 303
Радојичић др Зоран Среда 17:00-19:00 319
Савић др Славица Четвртак 10:00-12:00 504
Савић др Гордана Понедељак 15:00-16:00; Петак 14:00-15:00 Ц203
Савић др Душан Понедељак 12:00-14:00 403
Симеуновић др Барбара Уторак 09:00-10:00; Петак 10:00-11:00 311ц
Симић др Дејан Уторак 18:00-20:00 217
Словић др Драгослав Среда 15:00-17:00 212
Станојевић др Милан Уторак 13:00-15:00 215
Стојановић др Милица Уторак 10:00-12:00 204
Стошић др Биљана Среда 16:00-18:00 318
Сукновић др Милија Уторак 10:00-12:00 312
Тодоровић др Марија Уторак 17:00-19:00 204
Томић др Бојан Петак 10:00-12:00 305
Томашевић др Иван Уторак 13:00-15:00 311ц
Турајлић др Нина Среда 13:00-15:00 Ц303
Филиповић др Јован Среда 17:00-19:00 301
Цакељић др Весна Петак 10:00-12:00 208
Цицварић Костић др Славица Понедељак 16:00-18:00 311б
Чуданов др Младен Уторак 16:00-18:00 314
Шеварац др Зоран Среда 18:00-20:00 305
Штављанин др Велимир Уторак 14:00-16:00 202

Сарадници

Презиме и име Време консултација Просторија
Андрић Гушавац Бисера Среда 14:30-15:30; Четвртак 14:00-16:00 309a
Андрић Нада Среда 12:00-14:00; Петак 11:00-12:00 316
Анђелковић Јелена Среда 13:00-16:00 504
Бацковић Немања Понедељак 14:00-15:00, Среда 16:00-18:00 009
Бјеладиновић Срђа Среда 09:00-12:00 501
Бјелица др Драган Понедељак 17:00-20:00 311а
Богићевић Сретеновић мр Марија Уторак 12:00-14:00; Четвртак 09:00-10:00 А105
Глоговац Маја Понедељак 12:00-15:00 301а
Даниловић Милош Среда 13:00-15:00; Четвртак 15:00-16:00 010
Златковић Милош Понедељак 14:00-17:00 210а
Зорнић Никола Понедељак 10:00-13:00 319
Јовановић мр Бојан Понедељак 14:00-16:00 020а
Јовановић Милица Уторак 16:00-17:00; Петак 10:00-12:00 Б008
Јовановић Светлана Четвртак 16:00-19:00 310
Комазец Стефан Четвртак 15:00-18:00 314
Комарчевић др Селена
Кривокапић др Ђорђе Среда 12:00-14:00 310
Латиновић Милица Среда 14:00-17:00 315
Марчета Бојан Петак 10:00-13:00 011
Маричић Милица Уторак 12:00-13:00; Петак 10:00-11:00 319
Милановић Немања Четвртак 12:00-15:00 401
Миленковић Иван Среда 10:00-13:00 011
Миленковић Немања Понедељак 12:00-15:00 012
Миликић Никола Уторак 12:00-15:00 305
Милић Милош Понедељак 10:00-13:00 403
Миловановић Елена 501
Милошевић Нела Понедељак 14:00-17:00 401
Милошевић Павле Петак 14:00-17:00 211
Милутиновић Радул Среда 14:00-17:00 007
Митровић Зорица Понедељак 17:00-20:00 311а
Нешковић Ема Среда 12:00-15:00 202а
Мершник Марија Четвртак 14:00-17:00 504
Пајић Симовић Ана Уторак 17:00-18:00; Среда 09:00-11:00 Ц303
Парежанин Милош Уторак 15:00-18:00 009
Петровић Никола Уторак 12:00-15:00 Ц303
Пејановић Анђела Среда 14:00-17:00 501
Прокић Софија Уторак 10:00-13:00 501
Поповић Милена Четвртак 14:00-16:00; Петак 15:00-16:00 309а
Ракићевић Александар Среда 14:30-17:30 211
Ракићевић Зоран Уторак 15:00-18:00 010
Станојевић мр Војислав 403
Стојимировић Дејан Понедељак 10:30-13:30 210а
Тодоровић Иван Четвртак 15:00-18:00 314
Тољага-Николић Данијела Среда 15:00-18:00 204
Трајковић мр Ана
Ћировић Марко Четвртак 15:00-16:00 и 18:00-20:00 Б008
Цветић др Биљана Уторак 10:00-12:00; Петак 13:00-14:00 Б008
Хорват Ана Среда 13:00-16:00 301а
Шошевић Урош Уторак 09:00-12:00 011
Џамић Душан Понедељак 12:00-15:00 316
Цветковић Никола Понедељак 12:00-15:00 012

Сарадници у настави

Презиме и име Време консултација Просторија